Köszöntjük a

DOLGOZÓINK

Pedagógusok

Balláné Rudas Olga

Munkaközösség-vezető, általános iskolai magyar nyelv- és irodalom szakos tanár, orosz nyelvtanár.

Bicsákné Brenner Anikó

Általános iskolai német nyelvtanár.

Cselényi Jenőné

Általános iskolai tanító orosz műveltség területen, általános iskolai könyvtár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár.

Csordás Rózsa

DÖK segítő tanár, általános iskolai matematika és testnevelés szakos tanár, néptánc szakiránnyal.

Horváth Eszter

Okleveles angol és német nyelvtanár.

Kancsalné Nemes Mária

Általános iskolai tanító, kisegítő iskolai szakkollégiummal, Gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár, Szakvizsgázott pedagógus fejlesztő differenciáló pedagógiai szakterület.

Károly Róbertné

Munkaközösség-vezető, Óvónő óvodai közlekedési szakreferens, Általános iskolai tanító, Szakvizsgázott tánc- és drámapedagógus.

Németh Andrásné

Igazgató, általános iskolai történelem és ének-zene szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatás vezető.

Polareczki Roland

Testnevelés

Soósné Bertalan Irén

Igazgatóhelyettes, általános iskolai biológia, technika, kémia szakos tanár, otthon- és technika (háztartástan) specialkollégium, középiskolai biológia szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatás vezető.

Szücsné Wágner Bernadett

Általános iskolai tanító, gyógypedagógus tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus (fejlesztő, differenciáló pedagógia szakterületen).

Takó Roland

Okleveles történelem és földrajz szakos tanár.

Tóth Szilvia

Általános iskolai tanító.

Tüske Tamás

Általános iskolai tanító, testnevelés műveltség területen.

Vargáné Tóth Rita

Általános iskolai tanító, vizuális nevelés és angol műveltség területen.

Vargáné Tüske Judit

Általános iskolai tanító, magyar műveltségi területen, néptánc pedagógus, általános iskolai fizika szakos tanár.

Óraadók

Simonné Ernszt Mónika

Horváth Angéla

Vizuális kultúra