Köszöntjük a
PÁKAI ÖVEGES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
honlapján
 


Kezdőlap

Aktuális

Alapítvány

Szabályzataink

 

Dolgozóink

Tanulóink

Gemeinde Wesendorf

Hasznosítsd magad

Galéria

Kapcsolat


VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEINK

2018-2019-es tanév

 

 


Magyar Olaj- és Gázipari Múzeum 50 éves évfordulójára
meghirdetett rajzpályázat

3. korcsoport 3. helyezés: Orsós Erik
4. korcsoport 1. helyezés: Varga Júlia

Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Lenti Városi Könyvtár mesemondó verseny
III. helyezés: Szabó Emese
Felkészítő tanár: Károly Róbertné


Zrínyi Miklós Általános Iskola alsós tanulmányi versenye
Hangos olvasás II. helyezés: Vidóczi Petra Viola
Felkészítő tanár: Károly Róbertné


Költészet napi szavalóverseny

1-2. osztály: I. hely: Vidóczi Petra Viola, Szabó Emese
II. hely: Kocsis Anna Kata
III. hely: Varga Kata Leila
Különdíj: Varga Anna, Varga Viola Vanda, Horváth Réka

3-4. osztály: I. hely: Bek Péter Ernő
II. hely: Bedő Viktória
III. hely: Kiss Dávid

5-8. osztály: I. hely: Varga Júlia


Művészeti fesztivál, Gyenesdiás

Kiemelt arany minősítés: Lestár Nimród
Felkészítő tanár: Tüske Tamás


 

Tiszán innen, Dunán túl népdalverseny II. forduló, Gyenesdiás

Arany minősítés: Lestár Nimród

Felkészítő tanár: Tüske Tamás


 

Tófej „Kincskereső” Általános Iskola Gutorföldi Tagintézményében által rendezett versmondó verseny
II. helyezés: Tóth Lúciusz Viktor

Felkészítő tanár: Tóth Szilvia

III. helyezés: Varga Kata Leila
Felkészítő tanár: Szücsné Wágner Bernadett


Pákai Öveges József Általános Iskola Nyelvtan – helyesírás versenye
III. helyezés: Kaszás Fruzsina
Felkészítő tanár: Kancsalné Nemes Mária


Az Észak c. folyóirat által meghirdetett országos rajzpályázat
Orsos Nárcisz, rajza megjelent a folyóirat téli számában
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


 

Tiszán innen, Dunán túl népdalverseny I. forduló, Lendva

Arany minősítés: Lestár Nimród

Felkészítő tanár: Tüske Tamás


 

Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság által meghirdetett megyei rajzverseny
I. helyezés: Balikó Anna
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Zalavíz Zrt által meghirdetett megyei rajzverseny
I. helyezés: Balikó Anna
Különdíj: Horváth Richárd
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Pákai Öveges József Általános Iskola megyei gyermekrajz pályázata
II. helyezett: Orsós Veronika
Különdíj: Kenesei Amanda
Felkészítő tanárok: Szunyogh Veronika és Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Megyei Szépíró Verseny
IV. kategória, III. helyezés: Orsos Melinda


Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nyelv-Ész versenye
II. helyezett: Kaszás Fruzsina
Felkészítő tanár: Kancsalné Nemes Mária


Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola rajzversenye
III. helyezett: Orsós Erik
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Diákolimpia: Városkörnyéki forduló, IV korcsoport – röplabda
I. helyezett


Magyar Közút Nonprofit Zrt. országos rajzpályázata
Különdíj: Szabó Barnabás
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Öveges délután
I. helyezett: Varga Balázs, Horváth Flórián
Felkészítő tanár: Vargáné Tüske Judit


„Mátyás, az okos király” pályázat
III. helyezett: Rudas Krisztián
Felkészítő tanár: Bicsákné Brenner Anikó


Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola vers- és prózaíró pályázata
Könyvjutalomban és oklevélben részesült: Varga Júlia
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde


Öveges-heti rajzverseny
I. kategóriában II. helyezett: Illés Adél
II. kategóriában II. helyezett: Kaszás Fruzsina
III. kategória II. helyezett: Kovács Mirella Angyalka
Különdíj: Orsós Erik, Szever Dominik, Balikó Anna

Felkészítő tanárok: Áfráné Szekeres Kovács Tünde, Szücsné Wágner Bernadett


Zala Megyei Vadászkamara megyei rajzversenye
Különdíj: Varga Júlia
Felkészítő tanár: Áfráné Szekeres Kovács Tünde

 


2017-2018-as tanév

Alkotói pályázat Zala megyei tűzoltóság által kiírt vers kategóriában
I. helyezett: Szever Miklós
II. helyezett: Csikós Alexa

Alkotói pályázat Zala megyei tűzoltóság által kiírt rajz kategóriában
I. helyezett: Rudas Krisztián
II. helyezett: Horváth Renátó


Pákai nyelvtan-helyesírás verseny 3. osztály
III. helyezett: Illés Nóra

Pákai nyelvtan-helyesírás verseny 4. osztály
III. helyezett: Balikó Anna


 

Diákolimpia Városkörüli forduló, labdarúgás – IV. korcsoport
I. helyezett

Horváth Flórián, Horváth Máté Szabolcs, Kerese Dávid, Lukács Márk,
Orsós Patrik, Tóth Martin Miklós, Varga Balázs, Waldhauser Belián Botond

 


 

Gutorfölde versmondó verseny

3. helyezett: Kaszás Fruzsina
Különdíj: Kocsis Anna Kata, Bek Péter Ernő

 


 

Nyelv-ész

3. helyezett: Illés Nóra

 


 

Megyei rajzverseny

Különdíj: László Dominik

 


 

Megyei szépíró verseny

II. helyezett: Horváth Éva
Különdíj: Horváth Gabriella

 


 

Diákolimpia, megyei döntő, röplabda – IV. korcsoport
II. helyezett

Czigány Kinga, Horváth Éva, Kiss Noémi, Völgyi Fanni, Horváth Gabriella,
Lengyel Szelina Lili, Nagy Cintia Ramóna, Nagy Virág, Tóthi Izabella, Tompos Dorina Virág

 




Diákolimpia, megyei döntő, röplabda – III. korcsoport
II. helyezett

Bazsika Zsófia, Horváth Hanna Martina, Orsós Dorina, Tompos Dorina Virág,
Orsos Melinda, Horváth Amanda, Nagy Virág, Csikós Alexa

 


 

Magyar Közút Nonprofit Zrt. országos rajzpályázatán
oklevelet és ajándékutalványt nyert:

Illés Nóra, Sáfár Liliána 3. osztályos,
Varga Júlia 4. osztályos tanuló.

 


 

Területi teremlabdarúgás
III. korcsoport – II. helyezés

Waldhauser Belián, Horváth Flórián, Pető Barnabás, Varga Balázs,
Gyuricza János, Lukás Tamás, Orsós Ferenc Milán

 


 

Megyei Fizika verseny

I. helyezés:
Bakos Benjamin

 


 

Területi FUTSAL
IV. korcsoport – II. helyezés

Lukács Tamás, Horváth Flórián, Pető Barnabás, Varga Balázs, Gyuricza János,
Bakos Benjamin, Lukács Márk, Orsós Patrik, Tóth Martin Miklós, Kerese Dávid

 


 

Öveges-heti rajzverseny 3-4. osztály

I. helyezés:
Zupkó Hanna Loretta
Különdíj:
Horváth Zsombor, Waldhauser Jázmin Kíra

 

2. osztály

III. helyezés: Orsós Csenge




 

Csesztregi szövegértés verseny

I. helyezés:
Illés Nóra




2016-2017-es tanév

 

Kisiskolák sportversenye – Labdarúgás, megyei forduló

II. helyezés

 

Varga Balázs, Orsós Dániel, Orsós Martin, Orsós Patrik, Bakos Benjamin,
Király Gábor, Wünsch Lajos

 


 

Pákai Nyelvtan-helyesírás verseny

 

II. helyezés: Balikó Anna

III. helyezés: Illés Liza


 

Diákolimpia, megyei döntő, Atlétika – IV. korcsoport

 

Súlylökés I. helyezés: Wünsch Lajos

Magasugrás I. helyezés: Király Gábor

 


 

Diákolimpia, Városi forduló, Atlétika – III. korcsoport

 

Távolugrás III. helyezés: Horváth Flórián

60 méteres futás III. helyezés: Horváth Flórián

 

IV. korcsoport

 

Kislabdahajítás III. helyezés: Horváth Iván

1500 méteres futás III. helyezés: Horváth Iván

Kislabdahajítás II. helyezés: Wünsch Lajos

 


 

Megyei szépíró verseny

 

I. helyezés: Horváth Gabriella

II. helyezés: Kovács Viktória

 


 

Diákolimpia – Labdarúgás IV. korcsoport

II. helyezés

 

Varga Balázs, Horváth Flórián, Lukács Márk, Orsós Gusztáv, Orsós Patrik,
Király Gábor, Wünsch Lajos

 


 

Nyelv-ész

 

III. helyezés: Illés Nóra

 


 

Megyei fizikaverseny

 

I. helyezés: Király Gábor, Bakos Benjamin

 


 

Kisiskolák sportversenye – Futsal, városi döntő

II. helyezés

 

Lukács Márk, Tóth Martin, Orsós Gusztáv, Orsós Patrik, Bakos Benjamin,
Király Gábor, Wünsch Lajos

 


 

Öveges-heti rajzverseny

 

I. helyezés: Illés Nóra

III. helyezés: Jankovics Anna